Opinie Klientów o mojej pracy →

Sesja z Moniką uświadomiła mi jak wiele mam jeszcze do odkrycia informacji o sobie. Momentami bywało ciężko i nawet miałam ochotę zrezygnować. Cieszę się jednak, że pracowałyśmy do końca, bo efekty naszej współpracy przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję za to co dla mnie zrobiłaś. Polecam wszystkim sesje z Moniką, to podróż w takie miejsca w nas o jakich istnieniu nie wiedzieliśmy.

Kasia

na temat sesji coachingowej

Szukałam pomocy u wielu osób i zawsze po pewnym czasie tkwiłam w martwym punkcie nie mogąc dotrzeć do źródła moich problemów. Dopiero po sesjach z Moniką udało mi się przepracować problem od A do Z. Dziękuję Moniko i każdemu polecam współpracę z tobą! 🙂

Natalia

na temat sesji coachingowej

Do Moniki trafiłam za poleceniem koleżanki, która tak ją wychwalała, że sama musiałam spróbować jej metod. Okazało się, że jest mnóstwo rzeczy których o sobie nie wiedziałam. Dopiero nasza wspólna praca pokazała mi jak to się wszystko układa w jedną całość. Zmiany po sesjach zachodziły stopniowo. Obecnie jestem po czwartym spotkaniu i jestem więcej niż zadowolona z naszej współpracy. Polecam każdemu kto ma jakiś problem i nie tylko chce go przepracować, ale także chce nauczyć się jak samodzielnie sobie w życiu radzić kiedy coś się posypie. Bardzo z całego serca polecam kontakt z Moniką, to wyjątkowa i bardzo ciepła osoba z ogromną empatią i cierpliwością do ludzi. Bardzo się cieszę, że ją poznałam i szczerze polecam jej usługi, bo korzystałam z kilku. 🙂

Grażyna

na temat sesji coachingowej

Co tu dużo mówić? Po półrocznej pracy z Moniką pogodziłam się wreszcie z moim biologicznym tatą. Wcześniej nie umiałam mu wybaczyć, a też nie dawałam mu możliwości przedstawienia jego wersji tego co się stało. Wczoraj spędziłam swój pierwszy Dzień Ojca z moim tatą i moim synem, razem! To było nie do opisania.

Dziękuję Monice za to, że zmieniła moje nastawienie do taty i że pomogła mi zrozumieć sens niektórych wydarzeń z mojego dzieciństwa. Dziękuję to za mało. To trzeba przeżyć, trzeba tego doznać samemu, moje słowa nie opiszą tego co teraz czuję i jak postrzegam wszystko dookoła. Polecam! Polecam! I jeszcze raz POLECAM!

Elżbieta

na temat sesji coachingowej

Po pierwszej sesji z Moniką płakałam pół dnia. Wyszły ze mnie takie rzeczy, że trudno mi było uwierzyć, że to wszystko prawda. Po jakimś czasie odbyła się kolejna sesja i wtedy wiedziałam już, że te emocje i wspomnienia były potrzebne żebym zaleczyła stare i ropiejące jeszcze rany.

Dziękuję Ci Monia i z całego serducha polecam wszystkim sesje z tobą.

Ewelina

na temat sesji coachingowej

Nie wiem co ty ze mną kobieto zrobiłaś ale nigdy nie czułam się z sobą tak dobrze i tak stabilnie jak po sesjach z tobą! Dziękuję to za mało, ja czuję, że żyję, ja fruwam, ja skaczę, ja się znowu uśmiecham tylko, że teraz tak bardzo szczerze od ucha do ucha!!!! Dzięki Monia, nawet nie wiesz jak się cieszę, że cię znalazłam! :* :* :*

Weronika

na temat sesji coachingowej

Pani Monika jest to osoba przemiła, pracowita i sumienna, która pomimo swojego młodego wieku posiada dużą wiedzę. Potrafi w bardzo trafny, konkretny i rzeczowy sposób znaleźć źródło problemu i swoimi radami pomóc w znalezieniu wyjścia z sytuacji. Bardzo polecam kontakt i na pewno wielokrotnie będę korzystała z jej usług. W tym tak bardzo zwariowanym świecie rzadko można spotkać tak oddaną swojej pracy osobę.

Magdalena

na temat sesji z kartami tarota

Monika ma duże serce i bardzo dobrze potrafi odkryć, jaka jest prognozowana przyszłość tego, w jakim obecnie punkcie się znajdujemy. Potrafi doskonale podpowiedzieć co możemy zrobić, czego uniknąć, jak załatwić sprawę itd. Dla Moniki nie ma rzeczy niemożliwych. Ma duży potencjał i wie co robi. Jest osobą godną zaufania. Jeśli mogłabym polecić do pomocy w trudnych życiowych sprawach, byłaby to Monika Ezoterion. Sama korzystałam z jej porady i jestem zadowolona!

Sandra

na temat sesji z kartami tarota

Z usług Moniki korzystam od lat. Zawsze wtedy, kiedy jest mi źle dzwonię do niej i szukam najlepszych rozwiązań. Chodziła do niej najpierw moja mama, a teraz ja w pełni jej ufam, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Ma niesamowity dar czytania z kart, czasami mam wrażenie, że uczestniczyła w wydarzeniach razem ze mną, bo tak szczegółowo opisuje to co się działo i to co dopiero nastąpi. 

Czy polecam jej usługi? Serio, uważam, że to najlepsza wróżka na śląsku, a może nawet w całej Polsce. Warto skorzystać!

Paweł

na temat sesji z kartami tarota

Brałem udział w wielu kursach i warsztatach ale zawsze miałem niedosyt. Wybrałem sesje z Moniką skuszony pozytywną opinią mojej koleżanki z pracy. To co mnie spotkało jest nie do opisania. Ja, blisko 40 letni facet płakałem jak dziecko i widziałem takie rzeczy, że do teraz mam gęsią skórkę i nie wiem jak to wytłumaczyć. To trzeba przeżyć, bo nie da się tego opisać słowami.

Wojtek

na temat sesji coachingowej

Nie wiem od czego właściwie zacząć. Odkąd pamiętam byłem nieśmiały i miałem problemy z asertywnością i okazywaniem uczuć. Kiedy zaczeło mi to przeszkadzać znalazłem Monike. Nie tylko mi pomogła przepracować te sprawy ale też wytłumaczyła co i dlaczego miało miejsce. Teraz potrafie samodzielnie odszukać przyczyny niektórych emocji i na bieżąco je porządkować. To co mi się spodobało u Moniki to fakt, że nauczyła mnie samodzielnego myślenia i samodzielnej pracy, żebym nie musiał co chwila ze wszystkim biegać do niej i wydawać na to dodatkowych pieniędzy. To mnie ostatecznie przekonało, że ona to robi nie dla kasy, a dlatego że chce i potrafi pomagać innym. Moniu, ty mały wielki człowieku, dziękuję ci za wszystko i zawsze już będę o tobie ciepło myślał i polecał każdemu kontakt z tobą. :)))

Łukasz

na temat sesji coachingowej

Spotkanie z Tobą było niezwykle ciepłe i miłe, a Twoja pomoc i praca z kartami dodała mi sił i nadziei. Jestem wdzięczna, że spotkałam Cię na swojej drodze. Z całą pewnością będę Cię polecać innym zabłąkanym lub zagubionym owieczkom.

Monika

na temat sesji z kartami tarota

Szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia jak opisać to czego dzięki Monice doświadczyłam. Mam w sobie niebywałą lekkość, niebywały spokój i niebywałą akceptację wszystkiego co się dzieje. Odzyskałam siebie po kilku wspólnych sesjach, bywało ciężko i chciałam na pewnym etapie zrezygnować, bo to przed czym tak bardzo uciekałam nie chciało mnie puścić i odejść. Bałam się, że coś stracę, coś co przez tyle lat było takie moje i takie “bezpieczne”. Dzięki Monice odkryłam, że mam wpływ na jakość swojego życia i mogę w nim rzeźbić swoje marzenia, cele i pomysły. Dziękuję za ten dzień, kiedy Ciebie odkryłam Moniś i z całego serducha wysyłam Ci miłość. Polecam absolutnie każdemu chociażby rozmowę z Tobą, żeby przekonał się o swojej i twojej wyjątkowości.

Alicja

na temat sesji coachingowej

Rekomendacje na facebooku →

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz swoją opinię na temat mojej pracy na mojej stronie facebookowej. Pomagasz mi tym samym uwiarygodnić profil, poprawić zasięgi oraz pozyskiwać nowych Klientów. Wejdź na moją stronę i napisz coś miłego 🙂

Bylo bardzo fantastycznie! Lepiej niż u jakiegokolwiek psychologa. Monika daje skuteczne recepty, objaśnia w jaki sposób...

Opublikowany przez Skromnego Janka Środa, 20 czerwca 2018

Co prawda jeszcze nie zdążyłam dotrzeć do samej Akademii, natomiast współpracowałam z twórczynią tego miejsca, i myślę,...

Opublikowany przez Kingę Teysler Niedziela, 9 lipca 2017

Kolejny raz skorzystałam z Pani usług i kolejny raz dostałam o wiele więcej niż tylko poradę, JEST PANI ANIOŁEM PANI MONIKO! Niech się Pani spełnia wszystko czego Pani tylko zapragnie! :*

Opublikowany przez Marysię Piast Środa, 11 lutego 2015

Wspanialy pomysl! Wszystko co pozytywne jest dobre, a wiec jak najwiecej osob powinno sie zapisac by przezyc cos fantastycznego! Goraco pozdrawiam i - mam nadzieje- do zobaczenia wkrotce!

Opublikowany przez Grace E. Carter Wtorek, 23 maja 2017

Znakomita! <3

Opublikowany przez Edytę Ziembą Sobota, 31 grudnia 2016

Cudowna osoba. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu. Polecam z calego serca prace z Moniką ❤️❤️❤️❤️

Opublikowany przez Dorotę Łozińską Czwartek, 13 sierpnia 2020

Polecam! Najlepsza wróżka w Polsce!!!!! <3

Opublikowany przez Agnieszkę Kaczmarczyk Środa, 29 października 2014

Miałem okazję z panią Moniką kilka razy rozmawiać na tematy wykraczające poza utarte kanony ezoteryki .Byłem i ...

Opublikowany przez Stanislawa Piwowarczyka Wtorek, 23 maja 2017

Profesjonalne usługi ezoteryczne. Polecam!

Opublikowany przez Zdzisława Olewińskiego Czwartek, 6 kwietnia 2017

Z całego serca polecam usługi pani Moniki! Dla mnie nie ma lepszej i szlachetniejszej wróżki <3

Opublikowany przez Monikę Werner Czwartek, 6 listopada 2014

Pin It on Pinterest