Swój cel w życiu odnalazłam pomagając innym stawać się Świadomą wersją siebie.

 

 

PRZESZŁOŚĆ JUŻ MINĘŁA I NIC JEJ NIE ZMIENI.
TU I TERAZ BUDUJESZ SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ.
PRZYSZŁOŚĆ JEST JESZCZE NIEPEWNA I ZALEŻNA OD CHWILI OBECNEJ.
WIDZISZ? TYLKO TEN MOMENT SIĘ LICZY!

Witam Cię, kimkolwiek jesteś. Nazywam się Monika Szendzielorz i jestem holistycznym parapsychologiem, który wierzy, że praktycznie każdy człowiek ma możliwość realnej zmiany siebie i swojej Przestrzeni. W swojej pracy często łączę tradycyjną psychologię z moją wiedzą i doświadczeniem związanym z duchowością.

Osobiście uważam, że każdy z nas nosi swoją własną historię, która niejednokrotnie wpływa na nasze postrzeganie siebie i swojego życia przez pryzmat swoich osobistych doświadczeń. Doskonale rozumiem procesy jakie zachodzą w każdym z nas, dlatego samodzielnie eksplorowałam swoje wnętrze, aby zrozumieć i odkryć sens tych wszystkich wydarzeń. Moje doświadczenie zawodowe i osobiste zaowocowało wypracowaniem autorskich (i nie tylko) metod pracy z Umysłem i Sercem, które z powodzeniem wdrażam w życie wszystkich moich Klientów. Przez ostatnie lata odkryłam, że zmieniając Świadomość jesteśmy w stanie wpłynąć na nasze odczucia, myśli i zachowania – wypracować nowe i pozytywne nawyki, które poprawią jakość naszego życia na wszystkich jego płaszczyznach

Jestem założycielką Good Vibe Academy i od 2013 roku prowadzę z jej ramienia swoją prywatną praktykę. Jestem także nauczycielem sztuk mantycznych i rozwoju duchowego w szkołach psychotronicznych w całym kraju.

W dalszym ciągu odkrywam nowe możliwości pracy z osobami dotkniętymi przez swoje osobiste traumy i doświadczenia, co pozwala mi pozostać otwartą na nową wiedzę i dalsze eksplorowanie zakamarków naszej Duszy.

Ta strona jest pełna bezpłatnych i płatnych projektów i usług, które pomogą Ci lepiej poznać siebie i zrozumieć prawdziwy powód twojego zachowania i twoich wyborów – jeśli mogę Ci w czymś pomóc skorzystaj z bezpłatnej, 15. minutowej konsultacji telefonicznej w celu dobrania odpowiedniej usługi do twojego problemu.

Urodziłam się w niewielkiej miejscowości na Śląsku, w której też dorastałam i zbierałam większość swoich życiowych doświadczeń. Już jako dziecko przejawiałam zdolności paranormalne i wykraczające poza standardowe postrzeganie otaczającego nas świata i jego mieszkańców. Jako mała dziewczynka często miewałam dziwne sny oraz wizje, które były dla mnie na tamten czas nie tylko niezrozumiałe, ale także przerażające. Nie rozumiałam wtedy, że to co mi się przydarza jest unikatowe i wyjątkowe i stanie się później częścią mojej pracy zawodowej.

Dorastałam w domu, w którym zdecydowanie brakowało zrozumienia, akceptacji i miłości. Nie nauczono mnie jak być kobietą, jak o siebie zadbać, jak kochać i akceptować siebie. Nauczono mnie jednak dojrzałości, wielkiej empatii do świata i ludzi oraz tego, że człowieka nie definiuje status społeczny, ani materialny – definiują go jego czyny, słowa i gesty w kierunku tych słabszych.

Jako nastolatka czułam, że wszystko co dzieje się w moim życiu ma jakiś ukryty sens i prowadzi mnie do głębszego zrozumienia życia i jego procesów. Zazwyczaj kiedy traciłam kogoś mi bliskiego działo się wiele niewytłumaczalnych zjawisk i sytuacji, które wspomagały mój rozwój osobisty i duchowy. To tak jakby wraz z każdą przeżytą traumą otwierała się dla mnie nowa możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy o sobie samej, o moich mechanizmach i sposobach reagowania na sprawy, które mnie bezpośrednio dotykają, a których w żaden sposób już zmienić nie mogę.

Gdy skończyłam 23 lata straciłam najbliższą memu sercu osobę, która odeszła w dość niewyjaśnionych okolicznościach odbierając sobie życie. Bardzo długo nie mogłam się po tej śmierci pozbierać i szukałam w sobie odpowiedzi na zaistniałą sytuację. We śnie ta osoba wskazała mi moją ścieżkę – karty tarota, które miały odpowiadać na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że tarota będzie częścią mojej pracy i narzędziem do pogłębiania wiedzy o ludziach, ich historiach i programach doświadczania. Nie sądziłam wówczas, że karty te pomogą mi rozwinąć siebie i pozwolą zrozumieć sens życiowych doświadczeń – zarówno tych obecnych, jak i tych, które miały już miejsce lub mogą mieć miejsce w przyszłości.

Od tamtej pory poświęciłam mnóstwo czasu i energii na poszerzanie wiedzy tajemnej, wiedzy o możliwościach naszego Umysłu, a także jego ograniczeniach, które często mają przełożenie na jakość naszego życia. Stopniowo pracując z wieloma Klientami odkrywałam mechanizmy jakie tym wszystkim rządzą i zgłębiałam wiedzę praktyczną i teoretyczną o tych procesach. To z kolei zaprowadziło mnie do zrozumienia, że człowiek ograniczany głównie przez swój własny Umysł nie jest w stanie rozwijać się i żyć tak jak tego chce. Dopiero odnalezienie wewnętrznego głosu i życie w Przestrzeni Serca sprawia, że odzyskujemy stopniowo władzę i kontrolę nad swoim życiem.

Dzięki Polu Serca możemy kreować naszą rzeczywistość, wpływać na nasz los i zmieniać odczucia związane z rożnymi wydarzeniami z naszego życia, które to wydają się być kluczem do odblokowania obfitości na wszystkich płaszczyznach naszego życia. Serce jest kluczem do otwarcia możliwości jakie daje nam codziennie życie, a słuchanie jego rad i wskazówek powoduje powrót do Źródła i odzyskanie pełnego zaufania do życia i jego procesów. Uczy to także cierpliwości i sprawia, że czujemy większy spokój i empatię. 

Okazuje się, że człowiek jako Istota jest czysty i tak samo ważny w wielu kwestiach. Każdy z nas pod płaszczem naszego ciała jest kimś dobrym. Ciało zaś spełnia szereg rożnych zadań – jest potrzebne do procesu doświadczania, a także do przemieszczania się w tym świecie i odkrywania uroków życia. Ciało to rodzaj skafandra, który uszyty jest z emocji i programów, które to mają za zadanie rozwijać nas lub ograniczać – wybór należy do Ciebie.

W swojej pracy uczę ludzi jak rozpoznawać te mechanizmy w sobie i jak korzystać z możliwości jakie posiadamy na drodze do samodoskonalenia siebie. Z prawdziwą radością odkrywam kolejne historie i poznaję nowe osoby, które ewoluują każdego dnia stając się najlepszą możliwą wersją siebie samych – pełną Miłości, zrozumienia, cierpliwości, spokoju, zaufania, empatii i odwagi.

Przepracowując jedną z najważniejszych dla mnie relacji rozumiałam, że proces przebaczania i odpuszczania sobie i innym uzdrawia nas i pomaga nam wzrastać i rozwijać się na wielu poziomach naszej egzystencji, zaś wdzięczność za to co mamy sprawia, że otwierają się przed nami zupełnie nowe możliwości i zupełnie nowe postrzeganie rzeczywistości, w której żyjemy i funkcjonujemy jako Istoty Rozumne – czyli ludzie.  

Wszystko co spotkało mnie w życiu zaprowadziło mnie do momentu, w którym obecnie jestem. Jak mogłabym nie odczuwać wdzięczności za to co mam?

 

Każda osoba, która zaistniała w moim życiu zmieniła je bezpowrotnie w najdoskonalszą i najbardziej fascynującą podróż jaką było mi dane odbyć. Bywało bardzo ciężko i wiele łez się pojawiło.

Był stres, była złość, była bezsilność i zwątpienie. Ale było też sporo radości, wzruszeń, sukcesów i momentów przełomowych.

Dziękuję wam za wszystkie lekcje, doświadczenia, za cenne rady i wskazówki jak być lepszą i pełniejszą wersją siebie.

Jeśli cokolwiek złego mi uczyniłeś/uczyniłaś, świadomie lub nie – na wszystkich poziomach naszej egzystencji – wybaczam Ci z całego Serca.

Jeśli cokolwiek złego ja tobie uczyniłam, świadomie lub nie – na wszystkich poziomach naszej egzystencji – przepraszam i proszę Cię o wybaczenie. Ja również sobie wybaczam.

Tu i teraz – jestem sobą!

Miłość jest najwyższą formą zaufania, które przejawia się w pełnej akceptacji tego co jest.

 

Ludzie są czasami jak roślinki – te, o które dbamy i dostarczamy im wszystkiego co potrzebne do ich prawidłowego wzrostu zakwitają i cieszą nasze oczy. Te zaś, którym nie poświęcamy zbytniej uwagi więdną i usychają w towarzystwie chwastów i szkodników.

Widzisz, to tak jak z naszym życiem – im więcej uwagi i miłości wkładamy w nasz rozwój, im bardziej pielęgnujemy więzi z innymi i pozwalamy innym się nami opiekować – czy też robimy to sami, tym więcej w nas spokoju, wdzięczności i radości każdego dnia.

Okazując sobie szacunek i miłość tworzymy prawdziwe więzi, które owocują pozytywną zmianą na całym świecie. Dlatego wierzę, że wspierając i pomagając innym sprawiamy, że przyszłe pokolenia mają szansę zbudować nowy, lepszy i bardziej przyjazny świat wokół nas.

Pin It on Pinterest