Home

Discover the simple 3 Steps that I Discovered to Hack Productivity.
It works %100. Wanna transform your life?​


Ściągnij mojego darmowego e-booka!


Nie ma przypadków, wszystko jest następstwem naszych działań, świadomych lub nie. Wszystko co do tej pory robiłaś, wszystko w co wierzyłaś, każdy twój sukces i każda porażka sprawiły, że świadomie zapragnęłaś zmiany – i to nie byle jakiej zmiany, tylko zmiany, która pomoże Ci prawdziwie odkryć siebie, poczuć siebie i uleczyć twoje wszystkie zakamarki.

Jeśli chcesz mogę Ci towarzyszyć w tej podróży i pomóc Ci dotknąć takich miejsc w Tobie, o których nawet nie śniłaś, że są i tylko czekają aż pozwolisz je odkryć, pokochać i nieść dumnie przez życie.

Zapewne zadajesz sobie pytanie: Kim Ona jest?!

Jestem Kobietą, córką, matką, partnerką, przyjaciółką, sąsiadką, coachem, trenerem duchowym, holistycznym terapeutą i wykładowcą. Tu i teraz jestem w podróży zwanej życiem – doświadczam, smakuję, odkrywam.

Nie jestem od Ciebie lepsza, nie jestem też gorsza. Wszystko co robię robię z ogromnej pasji uszczęśliwiania i pomagania ludziom w odkrywaniu ich samych, do ich powrotu do Siebie – do Serca.

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa na spotkanie ze swoim lustrem – to serdecznie zapraszam na prywatne sesje, kursy i warsztaty, a także na spotkania online za pośrednictwem YouTube i facebooka.

Jestem tu w razie gdybyś mnie potrzebowała/potrzebował.


Pomogę Ci odkryć siebie poprzez codzienną dawkę motywacji i inspiracji oraz ćwiczenia dopasowane do twoich potrzeb

Spotkania osobiste

Możesz spotkać się ze mną osobiście i porozmawiać o swoim problemie. Znajdziemy rozwiązanie i opracujemy wspólnie plan na przyszłość.

Kliknij tutaj

Spotkania online

Nie wychodząc z domu możesz ze mną porozmawiać o tym co Cię trapi. Wspólnie opracujemy plan działania oraz poszukamy najlepszego rozwiązania.

Kliknij tutaj

Ćwiczenia do wykonania

W wolnej chwili możesz wykonać przydatne ćwiczenia, które pomogą Ci na dalszych etapach rozwoju. Taka forma współpracy jest niezwykle skuteczna i efektywna.

Kliknij tutaj

Dotychczas współpracowałam z:

Radio_Kolor
tvs_3
unnamed (4)
unnamed
Polonia1655logo2015
1200px-Polsat_News_Logo.svg

Previous
Next

Iwonka

“Pomogłaś mi przejść przez najcięższy okres w moim życiu. Bolesne rozstanie z mężem, walka o dziecko, choroba mojego taty, wszystko naraz. Ty pomogłaś mi to zrozumieć, zaakceptować i zmienić moje nastawienie do tego, a to zaskutkowało ogromną zmianą na plus.”

Romuald

“Byłem w niesamowitym dołku. Za chwilę miałem stracić dom i firmę, myslałem o najgorszym. Wtedy trafiłem na Ciebie i nie wiem jak to się stało ale poprzez wybaczenie nastąpiła taka zmiana, że domu nie zlicytowano, a długi spłaciłem po ośmiu miesiącach! Pewnie wszyscy Ci to mówią ale jesteś wyjątkow Moniko, dziękuję za wszystko.”

Bartosz

“Nie mam już ataków paniki, uporządkowałem swoje emocje i uczucia względem siebie i innych i dzisiaj jestem zupełnie innym człowiekiem. Mam nową i satysfakcjonującą pracę, mam wsparcie rodziny i co najważniejsze, nauczyłem się odpuszczać i cieszyć tym.”

Bez względu na to w jakim teraz jesteś momencie swojego życia – trudnym i pełnym wyzwań, czy szczęśliwym i pełnym radości – możesz skorzystać z mojego wsparcia, nauk, motywacji i doradztwa.

Zakosztowałam smaku porażki, przeszłam przez brak akceptacji siebie, doświadczyłam bolesnych strat, przeżyłam nieszczęśliwą miłość, wiem co to depresja i wiem co to alkoholizm i narcyzm w rodzinie…

Jestem Kobietą niosącą przez życie swoją historię pełną doświadczania metodą prób i błędów. Jestem Kobietą, która tak jak Ty teraz powiedziała kiedyś: STOP! Jestem Kobietą, która w pewnym momencie zatrzymała się i zrozumiała, że aby szczęściu móc dać szansę trzeba najpierw odzyskać zaufanie do życia, zrozumieć jego największą i najważniejszą lekcję dotyczącą Istoty Miłości – nie tej programowej pełnej oczekiwać, a tej Uniwersalnej, która wypełnia nasze serca po brzegi jeśli tylko zaprosimy ją do siebie i damy jej szansę uzdrowić i oczyścić wszystko, co tego wymaga – bez względu na koszty.


1
+
zadowolonych i powracających klientów
1
+
obserwujących na instagramie
1
+
fanów good vibe academy na facebooku
1
%
wsparcia i motywacji z mojej strony

Latest from the Blog

Jeśli chcesz codziennie otrzymywać dawkę pozytywnej energii i wartościowe treści

Subscribe to us to always stay in touch with us and get the latest news
about me and all of my activities!

Please insert your api key


Facebook


Twitter


Google-plus


Instagram

Pin It on Pinterest