Coaching od Serca

Bardzo się cieszę, że dotarłaś/dotarłeś aż tutaj, bo to znak, że zainteresowała Cię moja oferta i poważnie zastanawiasz się nad naszą współpracą. Pozwól, że zanim odpowiem na każde twoje pytanie napiszę co nieco o moich metodach pracy z Klientem, a także o najważniejszym aspekcie – efektach takiej współpracy.

Indywidualna sesja ze mną przebywa zawsze w atmosferze wzajemnego zaufania i otwartości, co jest kluczowe jeśli chcemy osiągnąć zamierzone efekty. Podczas sesji doświadczasz wielu skrajnych emocji, a także niejednokrotnie będziesz musiała/musiał zmierzyć się ze swoją historią i niewygodnymi faktami, przekonaniami i wzorcami jakie do tej pory (świadomie lub nie) kierowały twoim życiem.

Podczas wspólnych sesji używam wielu sprawdzonych przeze mnie osobiście technik pracy z podświadomością, polem przekonań, traumą rodową, czy obciążeniami karmicznymi. Zawsze staram się dopasowywać różne techniki indywidualnie do problemu z jakim ktoś do mnie przychodzi, bo doskonale wiem, że to co działa na jednego – niekoniecznie podziała na wszystkich. Nasz Umysł skutecznie broni dostępu do naszych wzorców i programów, aby tylko przypadkiem ich nie ruszać pozwalać im kierować dalej naszym życiem. Kiedy już raz doświadczymy tego ogromu emocji i natłoku informacji łatwiej nam będzie pracować na późniejszym etapie.

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.
ALBERT CAMUS

Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić.
KONFUCJUSZ

Kolejną ważną kwestią są efekty widoczne gołym okiem. Niektórzy bardzo się dziwią, że już po jednej sesji czują ogromną różnicę w postrzeganiu siebie, świata, partnera, czy problemu z jakim przyszli do mnie. Już podczas sesji doświadczysz rzeczy niewytłumaczalnych i nie mieszczących się w żadnych ramach logicznego Umysłu – dosłownie czasami możesz nie ogarniać tego, co właśnie miało miejsce. Niektórzy nazywają to magią – ja wolę określenie – podróż wgłąb siebie.

Pierwsze efekty naszej współpracy dostrzeżesz od kilku dni do trzech miesięcy od pierwszej sesji. Każda sesja jest inna i efekty często uzależnione są od wspólnego zaangażowania i systematycznej pracy.

Na spotkaniach ze mną możesz się rozluźnić, odetchnąć i być całkowicie sobą. Jestem cierpliwa i bardzo wyrozumiała. Uważam, że każdy ma prawo rozwijać się i pracować nad niektórymi aspektami indywidualnie w swoim tempie i we właściwym czasie. Jeśli poczujesz potrzebę rozmowy bez bezpośredniej ingerencji w problem to wystarczy, że mi o tym powiesz. Twój komfort i samopoczucie są najważniejsze – bez tego trudno budować wspólną więź i zaufanie do osoby, która Cię prowadzi w tej drodze odnajdywania siebie od nowa.

Moja rola polega przede wszystkim na bezpiecznym i sukcesywnym prowadzeniu Cię w procesie odkrywania siebie i twoich prawdziwych potrzeb i przekonań. Będę Ci służyć radą i wskazówką, będę obserwowała twoje doświadczenia i pomagała Ci wejść w twoje często tłumione i niechciane emocje, lęki i blokady. Nie ukrywam, że momentami może być ciężko i nieprzyjemnie ale to wszystko jest konieczne do uwolnienia się od krępujących Cię programów, wzorców, schematów i destrukcyjnych więzi z innymi. Pamiętaj jednak, że jestem, aby Ci pomóc – nie oceniam Cię, nie krytykuję, nie osądzam.

Sesja zwykle trwa ok. 90 minut i odbywa się w moim gabinecie, u Ciebie w domu lub Online – w zależności od istoty problemu i jego złożoności. Bywa tak, że z kimś muszę popracować bezpośrednio i kontakt wirtualny na odległość nie wchodzi w grę – jeśli tak będzie w twoim przypadku proszę uszanuj moją decyzję i nie naciskaj, bo i tak zdania nie zmienię.

Na koniec kwestia rozliczenia i wyjaśnienie dlaczego preferuję zakup pełnego pakietu, a nie pojedyncze sesje raz na jakiś czas. Otóż z wieloletniego doświadczenia w pracy z Klientami doskonale wiem, że Umysł każdego z nas często boi się nowego, a już na pewno nie lubi nagłych i drastycznych zmian. Jako ludzie posiadający EGO nie lubimy zazwyczaj przyznawać się do swoich błędów, gorszych dni, chybionych decyzji, czy wstydliwych tematów. Unikanie konfrontacji opanowaliśmy do perfekcji – a ja właśnie konfrontuję Cię z twoimi lękami, nazywam je po imieniu, odnajduję ich pierwotne źródło i przyczynę ich powstania. Możesz spanikować, możesz się obrazić, możesz się poddać – ja zrobię wszystko co w mojej mocy, aby być wtedy przy Tobie i służyć Ci pomocą. Kiedy opłacisz cały pakiet automatycznie będzie Ci żal wydanych pieniędzy i prawie na pewno wrócisz kontynuować to co już zaczęliśmy.

W pakiecie taniej – koniecznie się z nimi zapoznaj!

Przygotowałam dla Ciebie trzy podstawowe plany indywidualnych sesji dopasowanych do twoich potrzeb. Zapoznaj się proszę z nimi i wybierz najlepszą dla siebie opcję. Jeśli interesuje Cię bardziej dopasowana do twoich potrzeb ilość sesji to bardzo proszę skontaktuj się ze mną mailowo – klikając tutaj.

150zł
/godzinę

Pojedyncza sesja

Spotkanie osobiste lub rozmowa online

  • sesja (osobista lub online) indywidualnie przygotowana do twoich potrzeb
  • plan działania na przyszłość
  • wsparcie i pomoc merytoryczna
  • dostęp do grupy wsparcia na facebooku
  • dostęp do filmów na youtube


Wybieram tę usługę

1963zł
/8 sesji po 80min

Sesja rozszerzona

A tagline here.

  • Unlimited calls


Wybieram ten pakiet

3690zł
/16 sesjI po 90min

Pełen pakiet sesji

A tagline here.

  • Unlimited calls


Wybieram pełny pakiet

Przed dokonaniem zakupu danej usługi możesz bezpłatnie skonsultować się ze mną i zapytać jaki rodzaj pakietu będzie odpowiedni dla Ciebie. Istnieje także możliwość pracy w parach – sprawdź ofertę ofert partnerskich w moim sklepie.

Pin It on Pinterest