Wdzięczność

Za to co już mam, za to co utraciłam bezpowrotnie i za to co dopiero otrzymam w darze od życia – jestem i będę wdzięczna każdego dnia.

Skromność

Cokolwiek robisz, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek się znajdujesz w życiu – pamiętaj, że nigdy nie będziesz ani lepsza, ani też gorsza od innych. Skromność pozwala zachować umiar we wszystkim co robisz, uczy pokory i dyscypliny wobec siebie.

Odwaga

Kiedy królowało będzie kłamstwo, iluzja i fałsz – Ty miej odwagę zawsze pozostać sobą i broń swojej autentyczności. Mów prawdę, bo tylko Prawda wyzwala i zwycięża zło.

Współczucie

Każda istota czująca nosi w sobie swoją historię. Niektórzy doznali wielkiej krzywdy, odebrano im godność, odebrano spokój i poczucie własnej wartości. Współczuj im, ale zawsze nauczaj, że miłości własnej można się nauczyć. Zmiana jest możliwa, kiedy tylko otworzą serce.

Zrozumienie

Zawsze staraj się dostrzegać drugie dno w każdej historii, nie staraj się oceniać i obwiniać nikogo – to nie twoje zadanie. zamiast tego bądź ponad tym i patrz na wszystko z perspektywy czystego Serca.

Wybaczanie

Każdą krzywdę wyrządzoną mi (świadomie lub nie) – wybaczam Ci.

Każdą krzywdę wyrządzoną sobie samej i tobie (świadomie lub nie) – wybaczam sobie.

Zaufanie

W czasach, kiedy strach stara się opanować ciała i Umysły ludzkie – Ty zawsze ufaj swojemu Sercu i zarażaj ludzi swoim spokojem. Spokój bowiem jest potrzebny do racjonalnego myślenia i zachowania w sobie człowieczeństwa.

Pin It on Pinterest