Załóż swój Pamiętnik Wdzięczności

Zapewne interesuje Cię po co w ogóle korzystać z takiego pamiętnika i jaki jest jego cel i przeznaczenie. Kartki, które przygotowałam poniżej możesz wydrukować i uzupełniać na bieżąco według swoich potrzeb. Niżej opisałam jego zastosowanie nieco bardziej precyzyjnie – jeśli jesteś zainteresowana/y to przeczytaj sobie. Możesz także udostępniać link do tego pamiętnika na swoich socialmediach – proszę Cię jednak, aby grafika wraz z linkiem pozostała na swoim miejscu, bo w ten sposób pomagasz mi w promowaniu mojej pracy i strony, którą stworzyłam w celu pomagania, inspirowania i motywowania wszystkich, którzy na nią trafią.

Prowadzisz swój Pamiętnik Wdzięczności? Koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu na dole strony.

„Pielęgnuj nawyk bycia wdzięcznym za każdą dobrą rzecz, która do ciebie przychodzi i nieustannie dziękuj. A ponieważ wszystko przyczyniło się do twojego postępu, powinieneś zawrzeć wszystko w swojej wdzięczności.”  – Ralph Waldo Emerson

Załóż swój osobisty pamiętnik wdzięczności

Regularnie go uzupełniaj każdego dnia

Wracaj do swoich wpisów kiedy tylko chcesz

Spodobał Ci się mój pomysł?

Koniecznie daj mi znać jeśli ten pamiętnik zainspirował cię do pozytywnych zmian i przemyśleń. Jeśli masz ochotę podziel się swoimi odczuciami i swoją historią z innymi – będzie mi bardzo miło.

Polub także moją stronę na fb i sięgnij po jeszcze więcej inspirujących treści.

Możesz także udostępnić link do tej strony na swoich profilach społecznościowych.

Pin It on Pinterest